Tescoma /strúhaný syr CLUB 650380.00

Garantovaný nákup z Domatra.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 11 170 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 6 095 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,9 €96 % • 921 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 232 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• , zakúpené v 4home.sk

• Super
  • , zakúpené v Tescoma.sk

• ja túto cukorničku milujem už roky, kedysi som ju kúpila domov mame a tak som si ju obľúbila, známi sa mi smejú, že s ňou mám vzťah :D Je proste úžasná

nevidím nevýhody

• Kvalitne vyhotovenie

Pekny dizajnovy kusok na stol :-) osobne ho pouzivam na vegetu, uvidime ci mu sol neposkodi

TESCOMA DÓZA NA CUKOR/STRÚHANÝ SYR CLUB Dóza na cukor alebo strúhaný syr CLUB je stolová dóza navrhnutá pre použitie v domácnostiach a gastronomických zariadeniach. Táto dóza je dodávaná s lyžičkou, ktorá dodáva dávku cukru alebo strúhaného syra. Dóza je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele, skla a odolného plastu. Kovové časti dózy majú vysoký lesk, čo dodáva elegantný a štýlový vzhľad. Táto stolová dóza je ideálny doplnok pre každú kuchyňu a reštauráciu, ktorá vám umožní ľahké a elegantné dávkovanie cukru alebo strúhaného syra.

Na sklade • 1 variant4 €119 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v 4home.sk

• Super

nevidím nevýhody

• Kvalitne vyhotovenie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4 €119 recenziíĎalšie informácie